Ładowanie...

Wieczorne zwiedzanie z kolacją lub poczęstunkiem

Chciałbyś zobaczyć, co się dzieje w Afrykarium, gdy wyjdą ostatni zwiedzający? Zapraszamy na wieczorne zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu! 

Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, wieczorową porą, w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

Nigdzie w Polsce nie będziesz miał okazji, by przejść się podwodnym tunelem i zaobserwować życie zwierząt oraz poznać zachwycającą faunę i florę Afryki! Nasz przewodnik pomoże odkryć niezwykłe Afrykarium! Dowiesz się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa podczas wieczornego spaceru w naszym obiekcie. Nocne zwiedzanie Afrykarium zaczyna lub kończy się poczęstunkiem w Laguna Cafe & Restaurant. Jest to nowocześnie zaaranżowana przestrzeń „statku” z widokiem na baseny kotików afrykańskich oraz pingwinów przylądkowych. 

Posiadamy nowoczesną kuchnię otwartą na międzynarodowe trendy!   Jest to dodatek do spotkania w gronie znajomych lub nowo poznanych osób biorących udział w spotkaniu. Skosztujesz wyśmienitej kawy oraz wypiekanych na miejscu przez naszych cukierników słodkości. Mamy również opcję wytrwanego poczęstunku w formie finger-food’s, do którego podajemy wyborne wino.

Wycieczka po Afrykarium z przewodnikiem może zakończyć się również uroczystą kolacją w naszej restauracji. Taką opcję możesz wybrać dla siebie organizując imprezę okolicznościową. Organizujemy urodziny, jubileusze, rocznice i różnego rodzaju eventy. Jest to okazja na spędzenie czasu w wyjątkowym miejscu, z dodatkowymi atrakcjami. Jeśli chcesz zaskoczyć znajomych i rodzinę jest to idealna opcja dla Ciebie! 

W zależności od Twoich potrzeb, kolacja serwowana jest przez profesjonalnych kelnerów lub podana w formie bufetowej wraz ze stacją deserową i kawową. Bogata inwencja twórcza naszego doświadczonego zespołu gwarantuje przygotowanie eleganckiej i wykwintnej oprawy kulinarnej wydarzenia. Jeśli chciałbyś zakończyć podwodną wycieczkę elegancką kolacją w naszej restauracji otwartej tylko dla Twojej grupy – zapraszamy do kontaktu. Zespół sprzedaży przygotuje indywidualną ofertę mierzoną na Twoje potrzeby. Nasz profesjonalny team zaspokoi gusta najbardziej wymagających gości!

Kolacje w tunelu

We wrocławskim Afrykarium, po zamknięciu obiektu jest możliwość zorganizowania kolacji w podwodnym Tunelu Mozambickim! 

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na spędzenie wieczoru i chcesz poczuć podwodny klimat naszego Afrykarium- nic prostszego! Podwodny świat wieczorami zamienia się w unikatową restaurację z widokiem na różnorodne gatunki ryb oraz podwodnych stworzeń. Przewodnicy wprowadzą Cię w Afrykański klimat, a na koniec wycieczki skosztujesz dań prosto z równika.

Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia takie jak Walentynki, Dzień Kobiet lub Dzień Matki właśnie w naszym podwodnym tunelu! Jest to wyjątkowa okazja na spędzenie czasu z bliskimi w unikatowym miejscu. Jest to również idealne miejsce na spędzenie czasu we dwoje we Wrocławiu. 

Jeśli planujesz spotkanie w ciekawym miejscu, nie masz pomysłu na spędzenie wieczoru ze znajomymi? Może planujesz zaręczyny ze swoją połówką i nie wiesz jak jej zaimponować? Podwodny Tunel Mozambicki jest właśnie dla Ciebie!

Kolacje w podwodnym Tunelu obsługiwane są przez profesjonalnych kelnerów. Menu dobieramy w zależności od potrzeb klienta. Jest to zazwyczaj kolacja pięciodaniowa ( Przystawka zimna, przystawka ciepła, zupa, danie główne oraz deser). Do kolacji serwujemy różnego rodzaju alkohole oraz napoje ciepłe i zimne. Inwencja twórcza naszego doświadczonego zespołu gwarantuje przygotowanie eleganckiej i wykwintnej oprawy kulinarnej podwodnej kolacji.

Copyright 2020 - eventZOOne- eventowa odsłona Afrykarium. All rights reserved.
Realizacja: 3motion

POLITYKA PRYWATNOŚCI