Ładowanie...

Najlepsi szefowie kuchni

Własna cukiernia

Wyjątkowa sceneria

Dodatkowe atrakcje

Różnorodność dań

Mobilność i elastyczność

Organizacja imprez zewnętrznych

Catering dla firm

W naszej ofercie posiadamy możliwość zamówienia cateringu dla firm. Nasze menu jest bardzo obszerne, ponadto jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do każdego zamówienia. Dania przygotowujemy z najwyższej jakości produktów, zachowując ich świeżość i smak. Zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową na imprezach wyjazdowych, spotkaniach firmowych i konferencjach. Jesteśmy elastyczni, zapewniamy catering dzienny dla firm i korporacji oraz na wieczorne spotkania biznesowe.

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską wraz z cateringiem wyjazdowym. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez z dostarczeniem cateringu na miejsce oraz niezbędnego sprzętu gastronomicznego. Dostarczamy także porcelanę, szkło oraz stoły koktajlowe, które są niezbędne przy organizacji wielu spotkań. Catering na terenie całego Wrocławia!

Posiadamy catering zarówno z daniami ciepłymi oraz opcję fingerfood’s. Słone przekąski przygotowywane są ze świeżego pieczywa, wyselekcjonowanych i najwyższej jakości składników. W naszej ofercie do zaproponowania mamy dużą ilość wariantów, zarówno mięsnych jak i wege. Posiadamy również własną cukiernię, w której powstają wspaniałe wypieki według autorskich przepisów i receptur. Zajmujemy się również zamówieniami na desery w formie cateringu wyjazdowego.

Nasze cukierniczki stworzą specjalne wypieki na zamówienie, w wersji bezglutenowej oraz wege.

Copyright 2020 - eventZOOne- eventowa odsłona Afrykarium. All rights reserved.
Realizacja: 3motion

POLITYKA PRYWATNOŚCI