Ładowanie...

Menadżerowie restauracji

Ula i Daria. Nasze menadżerki czuwają nad każdym wydarzeniem, koordynują pracą kelnerów, kuchni, cukierni – są niezastąpione! To właśnie one utrzymują kontakt z dostawcami i zamawiają najlepsze produkty dla naszych klientów. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, ich organizacja i współpraca owocują sukcesem wszystkich eventów i spotkań w Afrykarium.

Nasz zespół

Nasz zespół zawsze staje na wysokości zadania, zwarty i gotowy na nowe wyzwania. Wszyscy z optymizmem podchodzą do wykonywanych zadań. W pracy i prywatnie tworzymy zgraną ekipę z wyjątkowym poczuciem humoru :)

Specjalista ds. Marketingu

Monika zajmuje się organizacją wszystkich eventów i spotkań w Afrykarium. Znajduje dla Was idealne rozwiązania i przygotowuje najlepsze oferty :) Znajdziesz ją także na naszym Facebooku i Instagramie- to ona dba o naszych odbiorców na portalach społecznościowych i tworzy treści na stronie internetowej oraz materiały reklamowe. Zapraszamy do kontaktu- razem stworzymy idealne wydarzenie dopasowane do Twoich potrzeb!

Kuchnia

Nasi kucharze na talerzu wyczarują dla Ciebie wszystko czego zapragniesz. Wykwalifikowany zespół zawsze kreatywnie podchodzi do swojej pracy. Ich inwencja twórcza zadziwi nawet największych koneserów kuchni. Tworzą dania nowoczesne, wykorzystujące najlepszej jakości, sezonowe produkty. Wszystko to sprawia, że nasze dania są wyjątkowe i smaczne, cieszą podniebienia zarówno najmłodszych gości oraz wymagających dorosłych. Kuchnia to zgrany zespół zarówno w pracy jak i na co dzień. Większość zna się prawie 20 lat!

Cukiernia

Najbardziej uzdolnione cukierniczki we Wrocławiu- Basia i Gabrysia. W naszej cukierni tworzą cudowne desery i wypieki. Dziewczyny pieką różnorodne ciasta oraz spersonalizowane torty na każdą okazję. Wypieki przygotowują bez sztucznych dodatków i konserwantów, a każde zamówienie traktują indywidualnie. Prywatnie nasze cukierniczki to zespół, który tworzy mama z córką.

Copyright 2020 - eventZOOne- eventowa odsłona Afrykarium. All rights reserved.
Realizacja: 3motion

POLITYKA PRYWATNOŚCI